Series
Ratings
41
GourmetRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5