Movies
Ratings
567
The OutlawsRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ChefRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0