Series
Ratings
56- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.0