Series
Ratings
13
Love NaggersRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0