Series
Ratings
35
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
Most Beautiful Thing Season 1Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
ManiacRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0