Movies
Ratings
30
Step UpRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
MementoRated ★ 1.0