Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5