Series
Ratings
11- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5