Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 3.0