Movies
Ratings
308
Frozen IIRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.0