Series
Ratings
33
BigRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0