Series
Ratings
138
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.0
MaigretRated ★ 3.0
MaigretRated ★ 3.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 2.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0