Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0