Movies
Ratings
230
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5