Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Recruit Season 2Rated ★ 0.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5