Series
Ratings
14
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0