Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0