Series
Ratings
639
Queen MantisRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
1899Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 2.0
HierarchyRated ★ 2.5
Rookie CopsRated ★ 2.5
The First RespondersRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.5