Series
Ratings
48
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
LastRated ★ 2.5
Reunited WorldsRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Five EnoughRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 1.5
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Bel AmiRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0