Series
Ratings
56
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 4.0
BloodRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
BrainRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0