Titles you rated
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0- 2 DoorsRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Almost FamousRated ★ 3.5
BasquiatRated ★ 3.0
Assassination NationRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 1.5
SakuranRated ★ 3.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
First of MayRated ★ 4.0- Super OriginRated ★ 3.0
A Touch of SinRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.5
Blood-C The Last DarkRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 2.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.0