Series
Ratings
71
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0