Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0