Movies
Ratings
123
The UnjustRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0