Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5