Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0