Titles you rated
Killing EveRated ★ 0.5
EliteRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
AliceRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0