Movies
Ratings
338
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Celine and Julie Go BoatingRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mon OncleRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
The Saragossa ManuscriptRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.5
La NotteRated ★ 4.5
L'AvventuraRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
L'ArgentRated ★ 4.0