Movies
Ratings
454
The MenuRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FloatRated ★ 3.0
SelfRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0