Series
Ratings
13
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0