Movies
Ratings
74
The HolidayRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.0