Titles you rated
- The Village BarberRated ★ 5.0
- Good BoyRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
EncounterRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
MouseRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0