Series
Ratings
29
Little WomenRated ★ 4.5- Shall We Chat?Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0