Series
Ratings
63
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5