Series
Ratings
20
SignalRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0