Movies
Ratings
109
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Due DateRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0