Series
Ratings
425
GoblinRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Galileo ZeroRated ★ 3.0
Desperate MotherhoodRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
Hanako & AnneRated ★ 2.0- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
- Mashin Eiyuden WataruRated ★ 3.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.5- Madou King Granzort: Bouken-henRated ★ 3.0
- Zettai muteki Raijin-ohRated ★ 4.0
- Giant GorgRated ★ 5.0
- SHUNGURated ★ 4.0
Le Chevalier D’EonRated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0