Series
Ratings
90
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 3.5
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0