Series
Ratings
29
NarcosRated ★ 4.0- Generation WarRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5