Movies
Ratings
1552- HumintRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.0
HavocRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The Keeping HoursRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 1.5
DogManRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 2.0
MirageRated ★ 3.0