Movies
Ratings
14
HerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0