Series
Ratings
53
DexterRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Jinny's KitchenRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0