Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0