Series
Ratings
53
Into the White NightRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Queer Eye Season 7Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
The Final TableRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5