Titles you rated
The DinosaursRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.0
직장인들Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5