Series
Ratings
18
TriggerRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5