Series
Ratings
22
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0