Titles you rated
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
SilentRated ★ 5.0
Old RookieRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 5.0
10 Counts To The FutureRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0- 괴도 야마네코Rated ★ 3.0