Titles you rated
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
The ElixirRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0- Pororo Movie Underwater AdventureRated ★ 4.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0