Titles you rated
ChallengersRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
FairylandRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 5.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Adventures of Priscilla, Queen of the DesertRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0